Casa Temporada Sereia Do Mar
| Internetadgang Wi-Fi på værelserne Gratis internetadgang | 24-timers service 24-timers Reception | Røgfrit/Ikke-ryger Ikke-ryger hotel |
| Kæledyr Kæledyr tilladt |
Denne feriehus ligger 2 km fra Guriri Beach Acqua Park og 10 minutters gang fra byens centrum. Dette sted har også en delt lounge.
Ved at opholde dig på denne villa vil du være 7 km fra África-Brasil Museu Intercontinental. Der tilbydes en bred vifte af restauranter inden for 13 minutters gågang.
Gæsterne kan tilberede hjemmelavede måltider i et fuldt udstyret køkken i villaen. Guriri busstoppested, som skaber en god forbindelse i hele byen, ligger 850 meter fra denne indkvartering.
- Lokale seværdigheder
- Planet Rock Pub600 m
- Aberto das Tartarugas Marinhas Museum1,5 km
- Porto de São Mateu1,8 km
- Guriri Beach Acqua Park1,5 km
- Guriri Beach1,8 km
- Projeto Tamar Guriri1,5 km
- Lufthavne
- Mucuri lufthavn134 km
På hotellet
General
- Ikke-ryger hotel
- Gratis internetadgang
- 24-timers Reception
- Kæledyr tilladt
Måltider og drinks
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
Aktiviteter og afslapning
- Grillfaciliteter
På værelset
- Wi-Fi på værelserne
- Pengeskab på værelset
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan vi parkere vores bil i Casa Temporada Sereia Do Mar?
Gæster på Casa Temporada Sereia Do Mar kan parkere deres bil i en gratis privat parkeringsplads. - ❓
Hvor langt ligger Mucuri fra Casa Temporada Sereia Do Mar?
Der er 135 km mellem Mucuri og Casa Temporada Sereia Do Mar. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Casa Temporada Sereia Do Mar?
Gæsterne vil kunne bo i Casa Temporada Sereia Do Mar med deres kæledyr.